Naši zákazníci

Hlavními odběrateli komponentů TRCZ jsou v současnosti zejména evropské závody automobilek Toyota, Suzuki a Nedcar. Komponenty v TRCZ používá také Ford a Volvo, stali jsme se generálním dodavatelem TPCA, nového společného podniku společností Toyota a PSA Peugeot Citroen se sídlem v Kolíně ve středních Čechách.

TRCZ nabízí všem zákazníkům výrobky a servis prvotřídní kvality, na kterou se mohou vždy spolehnout.

 

Výrobní sortiment TRCZ zahrnuje celé spektrum technologicky vyspělých automobilových dílů. Jde zejména o prvky pasivní bezpečnosti - hlavně bezpečnostní pásy s přepínačem - a nejrůznější druhy ovladačů, které slouží například k ovládání směrových světel nebo stěračů, k elektronickému stahování oken či k dálkovému ovládání audiosystémů. Výroba dalších dílů se připravuje.

V dílech vyráběných v TRCZ má své nezastupitelné uplatnění elektronika, díky níž TRCZ dosahuje významných úspor hmotnosti a velikosti a zároveň zvyšuje funkčnost komponentů. To vše přispívá ke zvýšení bezpečnosti a zlepšení požitku z jízdy.

Řadu součástek a dílů používaných v našem výrobním sortimentu si TRCZ vyrábí sama, například snímače natočení volantu zabudované v multifunkčních páčkových přepínačích. Při výrobě některých jiných dílů TRCZ spolupracuje se subdodavateli.

Důležitou součástí všech fází je důkladná kontrola - od kontroly materiálů při vstupu přes kontrolu během produkce až po výstupní kontrolu. K testování výrobků slouží laboratoř vybavená nejmodernějšími měřícími přístroji.